034/326-420КОНТАКТ
0item(s)

Немате производи во вашата кошница.

Product was successfully added to your shopping cart.

ТДФ САНИ ДЕЛУКС

Quick Overview

ТДФ Sani Deluxe

Regular Price: ден 35.000,00

Special Price ден 31.500,00

Достапност : На Залиха

Details

               Димензии:   Цена:   со попуст:
Тросед 178х80х90    15.000     -10% =13.500
Двосед 147х80х90     13.000     -10% =11.700
Фотеља 78х80х90   10.000     -10% =9.000

Product Tags

Додај ваши ознаки.

  1. Бидете први што ќе го рецензирате производот

Оставете ваше мислење за производот

Само регистрирани корисници може да оставаат мислења. Ве молиме, најавете се или регистрирајте се