034/326-420КОНТАКТ
0item(s)

Немате производи во вашата кошница.

Product was successfully added to your shopping cart.

ТДФ ДАКОТА

Quick Overview

ТДФ Dakota

Regular Price: ден 48.000,00

Special Price ден 43.200,00

Достапност : На Залиха

Details

               Димензии:   Цена:   со попуст:
Тросед 227х100х85    24.000     -10% =21.600
Двосед 187х100х85     19.000     -10% =17.100
Фотеља 110х100х85   14.500     -10% =13.050

Product Tags

Додај ваши ознаки.

  1. Бидете први што ќе го рецензирате производот

Оставете ваше мислење за производот

Само регистрирани корисници може да оставаат мислења. Ве молиме, најавете се или регистрирајте се