034/326-420КОНТАКТ
0item(s)

Немате производи во вашата кошница.

Product was successfully added to your shopping cart.

ТДФ КОСМО

Quick Overview

ТДФ Cosmo

Regular Price: ден 50.500,00

Special Price ден 45.450,00

Достапност : На Залиха

Details

               Димензии:   Цена:   со попуст:
Тросед 214х98х76    22.800     -10% =45.450
Двосед 180х98х76     12.500     -10% =11.250
Фотеља 118х98х76   10.500     -10% =9.450

Product Tags

Додај ваши ознаки.

  1. Бидете први што ќе го рецензирате производот

Оставете ваше мислење за производот

Само регистрирани корисници може да оставаат мислења. Ве молиме, најавете се или регистрирајте се