034/326-420КОНТАКТ
0item(s)

Немате производи во вашата кошница.

Product was successfully added to your shopping cart.

Бокспринг СКВЕР

Quick Overview

Лежај SQUERE

Regular Price: ден 30.000,00

Special Price ден 27.000,00

Достапност : На Залиха

Details

Димензии:   Цена:    со попуст:
200х160       32.500    -10%= 29.250
200х180      34.000    -10%= 30.600

Product Tags

Додај ваши ознаки.

  1. Бидете први што ќе го рецензирате производот

Оставете ваше мислење за производот

Само регистрирани корисници може да оставаат мислења. Ве молиме, најавете се или регистрирајте се