034/326-420КОНТАКТ
0item(s)

Немате производи во вашата кошница.

Product was successfully added to your shopping cart.

Бокспринг КВАРТЕТ

Quick Overview

Лежај QUARTET
Димензии: 200х140

Regular Price: ден 23.490,00

Special Price ден 21.141,00

Достапност : На Залиха

Details

Димензии:    Цена:    со попуст:
200х160       24.990    -10%= 22.491
200х180      25.990    -10%= 23.391

Product Tags

Додај ваши ознаки.

  1. Бидете први што ќе го рецензирате производот

Оставете ваше мислење за производот

Само регистрирани корисници може да оставаат мислења. Ве молиме, најавете се или регистрирајте се