034/326-420КОНТАКТ
0item(s)

Немате производи во вашата кошница.

Product was successfully added to your shopping cart.

Лежај Бокспринг КАН

Quick Overview

Лежај KAN
Димензии: 200х140

Regular Price: ден 27.190,00

Special Price ден 24.471,00

Достапност : На Залиха

Details

Димензии:    Цена:    со попуст: 200х160       30.990 200х180      34.890    -10%= 31.401

Product Tags

Додај ваши ознаки.

  1. Бидете први што ќе го рецензирате производот

Оставете ваше мислење за производот

Само регистрирани корисници може да оставаат мислења. Ве молиме, најавете се или регистрирајте се