034/326-420КОНТАКТ
0item(s)

Немате производи во вашата кошница.

Product was successfully added to your shopping cart.

Лежај Д-6

Quick Overview

Лежај D-6

Regular Price: ден 16.500,00

Special Price ден 14.850,00

Достапност : На Залиха

Details

Димензии:    Цена:    со попуст:
200х160       17.000    -10%= 15.300
200х180      19.000    -10%= 17.100

Product Tags

Додај ваши ознаки.

  1. Бидете први што ќе го рецензирате производот

Оставете ваше мислење за производот

Само регистрирани корисници може да оставаат мислења. Ве молиме, најавете се или регистрирајте се